Nabídka hospůdky

998535_10200955464586712_975090949_nLogo_Hospudka_01  Něco málo o nás a nabídka pro Vás: Naše hospůdka se nachází v Týnci nad Labem a je součástí kempu Marina. Nabízíme Vám jedinečné místo pro Vaše akce jako jsou firemní večírky, menší svatby, rodinné oslavy, narozeninové oslavy, školní srazy po letech či jiné významné události. Rezervovat si u nás můžete místa v hospůdce, pergole a v případě příznivého počasí místa na zahrádce restaurace. Vaše starosti ohledně Vaší akce končí rezervováním nabízených prostor. Vše ostatní zajistíme dle Vašich přání a požadavků.  Během Vaší akce v Hospůdce na Marině pro Vás můžeme připravit následující zábavu: - zajištění živé hudební produkce dle Vašich požadavků  - svezení na lodi po Labi - možnost rezervace hřiště na plážový volejbal včetně zapůjčení míčů - zajištění Skákacího hradu na Vaši akce -pro Vaše hosty k dispozici kulečník, fotbálek, šipky, stolní tenis a další zabáva Nabízíme Vám příjemné posezení v  klidném prostředí s výhledem na Labe. K dispozici je Vám 28 míst k sezení uvnitř v hospůdce a dalších 90 míst k sezení na zahrádce restaurace. Dalších 60 -100 míst pro různé akce nabízí posezení v kryté pergole s vlastním barem. Součástí areálu je hřiště na plážový volejbal, dětská trampolína,houpačky a Vaše ratolesti mají k dispozici další drobné hračky. Pro návštěvníky restaurace parkování zdarma na vyznačených místech před areálem kempu. Všechny kryté prostory jsou v naší hospůdce zcela nekuřácké! Kouření je povoleno na zahrádce restaurace.       Každý den můžete vybírat ze stálé nabídky jídel a nápojů. Kromě jídel ze stálé nabídky je možné na základě předchozí domluvy připravit prakticky vše dle Vašich požadavků na Vaši akci:
  • PRO VŠECHNY VAŠE AKCE VÁM DOPORUČUJEME OBČERSTVENÍ FORMOU ŠVÉDSKÉHO STOLU!
  • Ovocná mísa /variace ovoce, ovocných špízů a ovoce v čokoládě/Sýrová mísa / variace sýrů,plněné hermelíny s ořechy/Salámová mísa / variace salámů/Chlebíčky z Mariny, Šopský salát a jiné a  nebo varianta krájené zeleniny a hosté si dle chuti namíchají..., Mini řízečky kuřecí + vepřové, Kuřecí stripsy, Bramborový salát, Hovězí či vepřový gulášek / domácí knedlík, chléb/, Mini tortilky, Mozarella s cherry rajčátky jako špíz, Domácí sekaná, Sýrové tyčinky, Závin z listového těsta, Maso z udírny např.krkovička/ teplé plátky na rautu/, hořčice, křen, chléb, Grilování a dodání na raut: Tamblovaná či předuzená kýta z grilu, Sladké – Mini vázené koláčky s tvarohem + Cheesecake s mascarpone a malinami + případně možnost Tiramisu ke kávě apod.
Neváhejte a ptejte se v hospůdce!  A pokud k nám nemáte čas zajít - volejte a pište! Rezervace stolů, objednávka jídel, dotazy.... gsm: + 420 607 526 986,  zbynek.zak@seznam .cz ( na e-maily odpovídáme většinou  do 2 dnů). Tým Hospůdky NA MARINĚ se těší na Vaši návštěvu.

                                  

Napsat komentář